czwartek

Videoart, plakaty, sztuczne serca

Człowiek stojący pod latarnią miał kaptur na głowie. Szeleścił ów kaptur, jakby zrywka zajęła jego miejsce. Jak reklamówka z American Beauty swoją obecnością zaznaczała teren. Dwadzieścia centymetrów w głąb czaszki, tuż za nosem, okablowanie zostało przetarte pumeksem. Wszystko czasem płonie w myślach, opuszkami muska bladą skórę, ubiera się szeroko, szeroko. Otacza sobą całe pomieszczenie, wyznacza teren ochronny.


W 2013 roku zrealizowałem powyższy teledysk do utworu Ctm3 mojego projektu BRTLMJ MCHL GRCK. Link do albumu, na którym umieszczony utwór znajduje się T U T A J

Piszę o tym, ponieważ założyłem kanał pod zupełnie innym adresem email, tym razem bardziej oficjalnym. Tam też będę realizował projekt OSIS, oraz inne rzeczy, których nie pokazywałem do tej pory. Na starym znajduje się też Statement z 2014r. O tutaj:


Wersja BETA pierwszej części OSIS znajduje się tutaj:

Druga natomiast tutaj. Obie to zapowiedź. Obie to niedokończone pieszczoty.


A tutaj są plakaty jakie zrealizowałem w pracowni Romana Kalarusa i Moniki Starowicz:(tematy od lewej: smutasy kutasy, dzień dobry, matka polka feministka, sweet soul music, chorzów miasto bluesa, dzień dobry 2)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz